Hakkımızda

Sizin için hayattaki en değerli varlığın bebekleriniz olduğunu biliyoruz. Onlar için her şeyi yapabileceğinizi, bebeğinizin sağlığının ve mutluluğunun her şeyden önce geldiğini biliyoruz. Bebeklerinizin hem toksinlerden uzak doğal ürünlerle büyümesini hem de daha temiz bir dünyada yaşamasını istemekte haklısınız. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak hem bebekleriniz hem de dünyamız için en doğal ürünleri tasarlayan bir dostunuz var.


EcoViking, bebeklerinizin ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve onların sağlığına uyumlu doğal ürünleri şık tasarımlarla geliştiren İsveç’in en güvenilir markalarından biridir. Kurulduğu 2014 yılından bugüne, BPA, PVC, paraben ve plastik gibi hiçbir toksik madde içermeyen, %100 doğal cam şişeleri, bebeklerde kolik oluşumunu engelleyen doğal kauçuk emzikleri, biberon emzikleri ve diş kaşıyıcıları, tıbbi sınıf silikondan üretilen diş fırçaları gibi ürünlerle hem ailelerin, hem bebeklerin, hem de doğanın en iyi dostu olmaya devam ediyor.


Hayatınızın en heyecan verici yolunu yürüdüğünüzü biliyoruz. Yalnız değilsiniz, bebeğinizi sizin kadar düşünen, anne teni kadar masum, doğal ve katkısız ürünlerimizle yanınızdayız.